Radovan Garba

věk: 48
bydliště: Janovice č.122
politická příslušnost: bez politické příslušnosti
povolání: inspekční zámečník

 

 


Vystudoval SOU Energetické Ostrava ve specializovaném oboru mechanik - seřizovač pro stroje a zařízení. Po absolvování maturitní zkoušky našel zaměstnání v Biocel Paskov, kde pracuje dosud.

Je ženaný, s manželkou Alenou vychoval dceru Terezu. Je aktivním členem TJ SOKOL Bystré, kde dlouhodobě vykonává funkci místostarosty, členem SDH Bystré a zbytek volného času také věnuje rybaření - je členem ČRS MO Frýdlant.


Co nabízím:

nabízím svou účast na aktivním dění v obci. Rád se budu spolupodílet na rozvoji tváře a rázu vesnice s ohledem na její podhorský charakter a specifické začlenění v krajině. Budu podporovat činnosti, do kterých bychom zapojili širší veřejnost a využili jejich dovednosti. Chytrých, nadaných a pracovitých občanů máme dost, jen si myslím, že je třeba zbavit je ostychu a zaujmout zajímavými projekty, ve kterých by se mnozí seberealizovali a rozvinuli své schopnosti.

Nesmíme se bát oslovovat nové tváře, skýtají mnohdy nové pohledy a mnoho nových, originálních a mnohdy překvapivě jednoduchých nápadů, jak zviditelnit a zlepšit život v naší obci.


 

Radovan spoluorganizuje akci "Sjezd na čemkoliv" výroční schůze TJ SOKOL
v roli hlavního kuchaře na "Plackách" velký koníček - rybolov