Lukáš Plánička

věk: 21
bydliště: Janovice č.327
politická příslušnost: bez politické příslušnosti
Povolání: student, lektor zájmových kroužků SVČ Klíč

 


Je absolventem gymnázia ve Frýdlantě nad Ostravicí. V současnosti student přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity, dvouoborového studia matematiky a informatiky s pedagogickým zaměřením. Působí jako lektor zájmových kroužku na základní škole v Janovicích, konkrétně florbalu a sálové kopané. Přes léto se jako vedoucí účastní dětských táborů. Je členem SDH Janovice, kde se aktivně podílí na přípravě různých akcí a je také součástí zásahové jednotky sboru.

Svůj volný čas využívá především k cvičení v posilovně, jízdě na kole, turistice, požárnímu sportu a dalším pohybovým aktivitám. Také se věnuje prácí okolo domu a na zahradě.


Co nabízím:

Mám nadšení a chuť podílet se aktivně na okolním dění,  přícházet s novými nápady a myšlenkami. Když se do něčeho pustím, jdu do toho vždy naplno a orientuji se na co nejlepší možné výsledky. Nebojím se projevit svůj názor. (Udržuji si přehled o aktuálním politickém, společenském a kulturním dění u nás i ve světě.)

Věřím, že mé mládí není překážkou, ale naopak výhodou. Vždyť ne nadarmo se říká "mladý nevěděl, že to nejde - šel a dokázal, že to jde"... 

 


 

 

Lukáš na Lysé hoře (vpravo) Lukáš na soutěži SDH Janovice (vlevo)