David Fiedor

věk: 37
bydliště: Janovice č.624
politická příslušnost: bez politické příslušnosti
povolání: OSVČ instalatér
 


Absolvent Středního odborného učiliště technického ve Frýdku - Místku v oboru instalatér. Již 14 let působí jako OSVČ v oblasti VODA-TOPENÍ-PLYN. Je ženatý, má 3 děti - Matěje, Nelu a Elišku. Od roku 2003 bydlí v Janovicích, které se záhy staly jeho domovem. Zde se snaží již několik let o vytváření nových kulturních i společenských akcí pro děti i dospělé. Je jedním z hlavních organizátorů maškarních plesů pro děti, dospělé, pexesa, bramborového salátu, sáňkářských závodů, bystřanského pařezu a prázdninového pobytu pro děti na Bystřance. Mezi jeho záliby patří děti, mládež a sport. Proto se tyto koníčky snaží propojovat v různých společenských aktivitách.
 


Co nabízím:

mám velkou ambici pomáhat a organizovat společenské akce, mým cílem jsou spokojení účastnici pořádaných akcí, jak pod hlavičkou SOKOL, tak i na akcích pořádaných jen tak, pro radost. Jednoduše, jsem připraven podat pomocnou ruku. Jsem přesvědčen, že podobné aktivity a zkušenost s nimi mohou pomoci všem občanům obce.

Různé aktivity a akce občanů však není požné provádět bez zajištění vhodného místa, bez zázemí. Naše obec má v tomto ještě stále co dohánět a je proto nutné se zasadit o další výstavbu a zajištění zázemí i prostor obce.